oferta

 Z radością uwiecznię dla Was ważne chwile lub też pomogę w przygotowaniu innych fotograficznych projektów. Najczęściej zajmuję się fotografią ślubną, ale w mojej ofercie znajdziecie też inne sesje – portretowe, rodzinne, biznesowe a nawet modowe. Jestem otwarta na wszelkie pomysły,  chętnie też pomogę jeśli chcecie podarować komuś sesję w prezencie.

reportaż ślubny

Jeśli chcielibyście, żebym towarzyszyła Wam w dniu ślubu – wyślijcie wiadomość, opowiedzcie kilka słów o sobie.
Jeśli to możliwe – spotkajmy się przy kawie, poznajmy się lepiej i  porozmawiajmy o szczegółach.

margoszczyn reportaż ślubny

albumy & dodatki

Zawsze zachęcam Was do wywoływania zdjęć, na papierze zyskują one charakteru i stają się piękną pamiątką, dlatego też w mojej ofercie mam dla Was najwyższej jakości produkty –  odbitki w drewnianych pudełkach z grawerem, eleganckie pudełka oprawione w płótno,a także albumy, które mogą być w pełni dopasowane do Waszych życzeń. Spotkajmy się osobiście, a będziecie mogli przekonać się jak pięknie mogą być oprawione Wasze wspomnienia!

margoszczyn-dodatki1 margoszczyn_dodatkimargoszczyn_pudelko_plotno1margoszczyn_albummargoszczyn_instaxmargoszczyn_fotoalbum1margoszczyn_fotoalbum2 margoszczyn_fotoalbumfotoksiazka_krukbookfotoksiazka_krukbook1fotoksiazka_krukbook2fotoksiazka_krukbookfotoksiazka_krukbook4fotoksiazka_krukbook5

fotografia natychmiastowa

W mojej ofercie posiadam także wypożyczenie aparatów typu Polaroid – Fuji Instax (w rozmiarach mini oraz wide), które możecie wykorzystać na swoim weselu, np. do przygotowania księgi gości, do ozdobienia sali, albo po prostu do dobrej zabawy, dla siebie i dla gości.

margoszczyn_instaxfolwark instax

 

 fotografia portretowa, sesje narzeczeńskie, wizerunkowe, rodzinne

Serdecznie zapraszam na sesje portretowe – indywidualne, narzeczeńskie, wizerunkowe, rodzinne, dziecięce oraz z Waszymi pupilami.

Wykonując zdjęcia staram się aby były jak najbardziej naturalne, chcę uchwycić Wasze najpiękniejsze uśmiechy i prawdziwe emocje.
Najchętniej fotografuję w plenerze, ale pięknym tłem może być też Wasz dom, szczególnie w przypadku sesji dziecięcych czy z pupilami.

Zdjęcia z każdej sesji oddaję w formie elektronicznej, lub też z kompletem odbitek w prostym stylowym pudełku.

sesja fotograficzna odbitki pudełkopiękne pudełko na zdjęcia

Przede wszystkim zapraszam na sesje zdjęciowe w Trójmieście, ale chętnie spotkam się też z Wami w dowolnym miejscu w Europie.
Zapraszam do kontaktu poprzez formularz.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania oraz przedstawię szczegółową ofertę. 

podaruj sesję zdjęciową w prezencie

Poszukujesz ciekawego pomysłu na prezent, chcesz sprawić swoim bliskim niespodziankę?
Eleganckie zaproszenie na sesję zdjęciową na pewno wywoła uśmiech obdarowanej osoby, a piękne zdjęcia będą wspaniałą pamiątką na lata.

bon na sesję zdjęciową kwiaty

Możesz podarować zaproszenie na dowolnie wybraną sesję – indywidualne portrety, zdjęcia narzeczeńskie, rodzinne czy też z pupilami.
Bon ważny jest przez 5 miesięcy, żeby go zrealizować wystarczy skontaktować się ze mną i wybrać datę i miejsce sesji.