kameralne przyjęcie w ogrodzie | Ceglarnia, Jarosławki

kameralne przyjęcie w ogrodzie | Ceglarnia, Jarosławki

Kiedyś fotografując ślub w Ceglarni, wyjrzałam za okna dworku na dziki ogród, i pomyślałam jak cudownie byłoby urządzić w takim miejscu przyjęcie, wśród drzew, pod gołym niebem. Niekoniecznie duże, bardziej kameralne, na przykład z okazji zaręczyn, urodzin albo rocznicy. Jakiś czas później odezwała się do mnie Asia z Pracowni Och Ach i postanowiłyśmy zrealizować ten pomysł razem z Agnieszką i Szymonem, którzy w maju świętują drugą rocznicę swojego pięknego ślubu.

śluby i przyjęcia w stylu slow

Spotkaliśmy się właśnie w Ceglarni, bo nie ma w tej części Polski lepszego miejsca, które uosabia ideę spotkań w stylu slow – swobodnych i nieśpiesznych. Takich gdzie bardziej liczą się emocje i cieszenie się chwilą, niż perfekcyjnie zaplanowany grafik dnia. To też miejsce, w którym wszystkie stresy znikają, nawet kiedy w środku dnia spada deszcz, gdy sukienka jest już ubrana, a nad ogrodem zbierają się burzowe chmury. Tak właśnie potoczyło się nasze przyjęcie w ogrodzie, ale nikt nie smucił się, gdy na chwilę musieliśmy przenieść je do przytulnego salonu. W końcu trudno się złościć, gdy stół zastawiony jest najpyszniejszymi słodkościami, a dookoła mnóstwo kwiatów i pięknych dodatków. Dzięki temu mieliśmy też spokojny moment, żeby poprzeglądać albumy ze zdjęciami i powspominać cudowny ślub Agnieszki i Szymona. Kiedy słońce znów wyszło zza chmur, wróciliśmy do ogrodu i przy najpiękniejszym zachodzącym słońcu spędziliśmy resztę wieczoru.

Mam nadzieję, że to nasze majowe spotkanie będzie też inspiracją dla innych, do tego żeby organizować też takie przyjęcia – w ogrodzie, w ulubionej restauracji, a może na swojej działce?  Ślubne, rocznicowe, urodzinowe lub też zupełnie bez okazji. Czasem miło jest po prostu uciec ze znajomymi w ciche miejsce i spędzić trochę czasu razem. Dla nas był to wspaniały dzień w naprawdę cudownym towarzystwie, i bardzo cieszymy się, że tak wiele zdolnych osób pomogło nam zadbać o najpiękniejsze detale:

 

w rolach głównych: Agnieszka & Szymon
miejsce: Ceglarnia, Jarosławki
organizacja, dekoracje & kwiaty: Pracownia Och Ach
tort & słodki stół: Pracownia Słodkie
pszczeli motyw & papeteria: Bielinek
tkanina: Method Shop
pudełka na zdjęcia: SnapAlbums
albumy tradycyjne: Papierowe Sztuki
suknia ślubna: Cuda Mecyje
bielizna: Le Brate
makeup: Makeup no Makeup
wstążki: September
mucha: Fon Fon
mydełka & świece: Wilcza Jagoda
prosecco: Prosecco Van

 

ceglarnia garden party tkanina method shopceglarnia garden party menu papeteria ciastka bielineksnap albums pudełka na zdjęcia ceglarnia ogródzaproszenia ślubne pszczoła bielinek papeteria snap albumssnap albums pudełka na zdjęcia fotograf ceglarnia snapalbums pudełka na zdjęcia fotograf ceglarniasnap albums pudełka na zdjęcia fotograf ceglarniaceglarnia pracownia słodkie ślub bezyceglarnia kolorowy ślub majceglarnia ślub slow wedding boho polne kwiatykwiatowa spinka do włosów bielinek zaproszenia ślubne pszczoła garden party garden party ceglarnia przyjęcie w ogrodzie garden party przyjęcie ogród ceglarnia dekoracja stołumethod shop prosecco van poznań ceglarnia garden party ślub w ogrodzie garden party ceglarnia bezy słodkieceglarnia garden party ślub w ogrodzie ceglarnia garden party ślub w ogrodzie ceglarnia garden party ślub w ogrodzie