Inês & Piotr | jesienny ślub, Polna Zdrój, Wleń

 

Inês & Piotr | jesienny, kameralny ślub polsko-portugalski, Polna Zdrój, Wleń

Koniec października, złote kolory, zapach mokrych liści w powietrzu. Pamiętam to wszystko tak wyraźnie. To był mój ostatni ślub w 2018 roku, i naprawdę nie mogłam sobie wymarzyć piękniejszego zakończenia tamtego sezonu, zwłaszcza że ten dzień był też idealnym podsumowaniem tego, co uwielbiam w ślubach. Wspaniała para, która mimo tego, że widzieliśmy się wcześniej tylko na Skypie, od pierwszych momentów powitała mnie niezwykle ciepło (być może nie bez znaczenia był tu fakt, że przyjechali do Polnej Zdrój aż z Portugalii!). Cudowne detale w wymarzonym leśnym stylu (jeśli Panna Młoda płacze z radości widząc dekoracje, to znaczy że jest naprawdę bosko!), i przede wszystkim niezwykle domowa atmosfera i przeżywanie tego dnia tak naprawdę szczerze i po swojemu. Nadal nie mogę się nadziwić, że Inês & Piotrek wybrali taką jesienną datę zamiast bliższego ich portugalskiej duszy lata, ale bardzo mnie to cieszy, bo sama kocham jesień i już od dawna marzył mi się ślub w takiej oprawie. Przytulne wnętrza Polnej były tu idealnym tłem, a bliscy pary młodej stworzyli tak ciepłą i radosną atmosferę tego dnia, że naprawdę żadne temperatury nie były nam straszne (a sama chyba wybrałabym też jesienno-zimowy ślub, żeby móc założyć tak piękny sweter, jak miała tego dnia Inês ;))

Nie muszę chyba mówić, że Polna Zdrój to idealne miejsce na takie wesela w stylu slow. W kameralnym gronie, niespieszne, takie gdzie nic nie trzeba. Wspominałam już o tym przy okazji ślubu Dagmary i Mateusza, dzięki którym po raz pierwszy trafiłam do Wlenia, i za każdym razem powroty cieszą ogromnie. Nie tylko dlatego, że jest tam tak pięknie, że każdy detal zachwyca, a jedzenie jest po prostu najlepsze, ale przede wszystkim właśnie dzięki tej wyjątkowej domowej atmosferze, którą czuje się w Polnej już od progu. Do tego magiczny Dolny Śląsk, park krajobrazowy Doliny Bobru, więc jeśli dotrzemy już w tamte okolice warto zatrzymać się na moment, odwiedzić te wszystkie małe wioski, pochodzić niespiesznie po lasach, naprawdę to wyjątkowy zakątek Polski, nie tylko na ślub!

 

miejsce: Polna Zdrój, Wleń
dekoracje: Sabada Dekoruje
muzyka: The Sunny Side
suknia ślubna: Rembo Styling

 

polna zdrój jesienny zimowy ślub kominekpolna zdrój pan młody kuchniasabada dekoruje polna zdrój szarłat dekoracjerembo styling portugalska suknia ślubnarembo styling portugalski ślub polna zdrój sukniapolna zdrój wleń pałac we wleniu sabada dekoruje bukiet ślubny polna zdrój polna zdrój jesienny ślub sabada dekoruje leśne dekoracjepolna zdrój jesienny ślub sabada dekoracje szarłatpolna zdrój jesienny ślub sabada leśne dekoracje szarłat kościół we wleniu ślub kościelny polna zdrój panna młoda welon sweterkościół we wleniu ślub kościelny polna zdrójkościół we wleniu ślub kościelny polna zdrój kościół we wleniu ślub kościelny polna zdrójpolna zdrój wnętrza sunny side ślub jesienią polna zdrój menu weselnepolna zdrój ciasta tarta sernikslow life z widokiem na śnieżkę polna zdrój książkapolna zdrój jesienny ślub panna młoda buty zara jesieńpolna zdrój jesień zima kominek ślub jesieniąpolna zdrój sesja jesień wesele ślub kameralniepolna zdrój sunny side zespół wesele ślub jesieńpolna zdrój pączki wypieki jedzeniepolna zdrój jesienny zimowy slubpolna zdrój pavlova tort ciasta weselepolna zdrój wesele ślub jesień szklarniapolna zdrój wesele jesień