Kasia & Bartek | ślub w stylu slow wedding, Stara Oranżeria

Kasia & Bartek | ślub w stylu slow w Starej Oranżerii

Nie przepadam za etykietkami, uważam, że śluby powinno się urządzać zupełnie po swojemu, nie patrząc na to czy będą rustykalne, boho czy glamour, ale w przypadku „slow wedding” nie chodzi zupełnie o styl, ale podejście do dnia ślubu i o atmosferę, jaka na nim panuje. Na takich ślubach nie przejmujecie się zupełnie jak być „powinno” i „co wypada”, a po prostu cieszycie się pięknym dniem spędzonym z najbliższymi. Zamiast stresować się kolejnymi punktami w harmonogramie, dajecie sobie i swoim gościom swobodę, „pozwalacie” im potańczyć, ale też posiedzieć w ogrodzie, porozmawiać, pospacerować, nie stresując się zupełnie jeśli parkiet jest przez chwilę pusty. Jest czas na rozmowy, na wspólną zabawę, śmiech i wzruszenia.

Dokładnie tak było u Kasi i Bartka, w cudownie zielonej Starej Oranżerii. Od pierwszego momentu, wiedziałam, że to będzie wyjątkowy ślub, a kiedy w końcu ich spotkałam – przepadłam totalnie, bo jak tu ich nie uwielbiać – za te cudowne uśmiechy, to ciepło i za ten luz. Z drugiej strony – fotografowanie ślubu pary utalentowanych fotografów i filmowców to ogromny zaszczyt, ale i jeszcze większy stres, ale atmosfera jaką Kasia i Bartek stworzyli w tym dniu sprawiała, że nawet ten mój strach szybko znikał.

miejsce: Stara Oranżeria w Mrokowie
kwiaty: Coś pachnącego
suknia: Kinga Kowalewska
tort: Ciastko z dziurką
DJ: Lady Club
film: Artur Cieślakowski & para młoda (Dalej Dalej wedding)

 

starastara oranżeria w mrokowie ślub zieleń plenerstara oranżeria w mrokowie ślub zieleń plener panna młodastara oranżeria w mrokowie ślub cywilny zieleń plenerstara oranżeria w mrokowie ślub warszawa zieleń plenerstara oranżeria w mrokowie slow wedding warszawa zieleń plenerstara oranżeria mroki ślub slow wedding stara oranżeria ślub warszawa zieleń plenerstara oranżeria w mrokowie wesele warszawa zieleńciastko z dziurką tort wesele złotostara oranżeria mroków ślub wesele plenerwesele stara oranżeria nocą