Aga & Rafał | sesja narzeczeńska w Kopenhadze

Aga & Rafał | sesja narzeczeńska w Kopenhadze

Od naszego narzeczeńskiego spotkania z Rafałem i Agą minęło już sporo czasu, ale co chwilę wracam do folderu z ich zdjęciami i do tamtych ciepłych dni. Wspominam je szczególnie miło, bo nie dość, że Aga i Rafał są cudowną parą, to jeszcze mieszkają w moim ukochanym mieście. I właściwie tytuł „sesja narzeczeńska w Kopenhadze” jest tu trochę mylący, bo nie była to typowa sesja, a tak naprawdę przemiła wycieczka. W maju spędziłam z nimi trzy piękne dni w duńskiej stolicy i chyba nie mogliśmy lepiej wykorzystać tego czasu. Słoneczne popołudnia nad wodą, leniwe spacery po przypadkowych uliczkach pełnych kolorowych kamienic, fotogeniczny park Superkilen, nocne neony w Nørrebro i Kødbyen i nawet krótka wizyta w mojej „ulubionej” pralni na Vesterbro, którą mijam i fotografuję za każdym razem, gdy odwiedzam Kopenhagę. To wszystko przeplatane rozmowami na tysiąc tematów, przy piwie i pysznym jedzeniu. Dzięki takim wizytom Kopenhaga na pewno szybko nie straci tego wyjątkowego miejsca w moim sercu, nie mówiąc już o tym, że i z fotograficznego punktu widzenia jest chyba jednym z najbardziej zachwycających mnie do tej pory miast. Nie myślę tu zupełnie o popularnych zabytkach, czy pocztówkowych miejscach z listy „top 10 atrakcji”, uwielbiam po prostu jej zwykłe ulice, jej kolorowe domy, ogromne kamienice i przytulne kawiarnie.

3 dni w Kopenhadze | miejska sesja narzeczeńska

Wiem, że zwykle spotykamy się blisko natury i najczęściej tłem do sesji są piękne parki, lasy albo plaże, ale tym razem chcę udowodnić, że miasto też potrafi być fantastyczne, pełne zaskakujących i inspirujących detali. Właściwie ten wpis można by podzielić na kilka mniejszych, z tytułami „romantyczna sesja w Kopenhadze”, „Kolorowe kamienice Kopenhagi”, „Sesja w parku Superkilen” czy „miasto nocą”, ale mam nadzieję że mimo wszystko ten ogrom miejsc i zdjęć Was nie zanudzi, a tylko pokaże jakie to cudownie różnorodne i kolorowe miasto! Przy okazji możecie to potraktować jako mały alternatywny przewodnik po mieście i inspirację do wycieczek. Nie muszę też chyba mówić, że nie mogę doczekać się już ślubu Agi i Rafała (tym razem spotkamy się po naszej stronie morza), ale po cichu zdradzę też, że ten rok przyniesie jeszcze więcej skandynawskich akcentów, narzeczeńsko-ślubnych:) A tymczasem, chodźcie na spacer po Kopenhadze!  A jeśli Wam się spodoba, i chcielibyście zobaczyć też moje inne miejskie sesje narzeczeńskie, zerknijcie też na te z Berlina albo Sztokholmu!

sesja narzeczeńska w kopenhadze norrebro kamienice spacersesja narzeczeńska w kopenhadze norrebro kawiarniasesja w kopenhadze miasto kawiarnia norrebro rowerysesja w kopenhadze vesterbro miastokopenhaga sesja narzeczenska norrebro superkilenkopenhaga sesja narzeczenska norrebro superkilenkopenhaga sesja narzeczenska norrebro superkilenkopenhaga sesja narzeczenska norrebro superkilenkopenhaga sesja narzeczenska norrebro superkilenkopenhaga sesja narzeczenska norrebro superkilenkopenhaga sesja narzeczenska norrebro superkilenkopenhaga sesja narzeczenska norrebro superkilenkopenhaga sesja narzeczenska neony norrebrokopenhaga sesja narzeczenska kodbyen neony norrebrokopenhaga sesja narzeczenska kodbyen neony norrebrokopenhaga sesja narzeczenska neony norrebro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *