Aga & Uli | sierpniowy ślub w ogrodzie, Folwark Wąsowo

Aga & Uli | sierpniowy ślub w ogrodzie, Folwark Wąsowo

Nie będę ukrywać, że każda wizyta w Folwarku Wąsowo to dla mnie sama radość (wszystkie moje pary które tam fotografowałam były naprawdę cudowne!), a śluby plenerowe w tamtejszym ogrodzie to już czyste piękno (pamiętacie jeszcze Sashę i Karola?). Tym bardziej ucieszyłam się, gdy pewnego dnia dostałam wiadomość od Agi i usłyszałam o jej ślubnych planach.

Aga i Uli wybrali klimatyczny Folwark Wąsowo, mimo że na codzień mieszkają w Berlinie, a swoją rodzinę i przyjaciół ściągnęli z wręcz całego świata. W czasie porannych przygotowań Aga przedstawiała mi kolejnych gości, ja nie mogłam się nadziwić z jak dalekich miejsc przylecieli, ale też jak przyjazną i radosną atmosferę wszyscy wprowadzali od samego początku. Szybko dowiedziałam się też, że wielu przyjaciół pomaga w organizacji tego pięknego dnia, dbając chociażby o fryzurę panny młodej, czy też o muzykę na wieczornej imprezie. Ślub był też nietypowy pod innym względami – przede wszystkim – miał miejsce w niedzielę, więc początkowo nieco obawiałam się, czy na pewno zdążę na czas po sobotnim ślubie, i czy to w ogóle rozsądne, ale Aga w końcu przekonała mnie, że wszystko będzie dobrze, i rzeczywiście – było wręcz fantastycznie! 🙂

Międzynarodowy ślub cywilny w plenerze | wesele w stylu slow wedding

Po raz kolejny też, ślub który fotografowałam w tym ogrodzie to ceremonia międzynarodowa, piękna mieszanka języków i kultur! Tym razem ceremonia tłumaczona była na język niemiecki,  i tak jak w wielu innych ślubnych kwestiach, tu też z pomocą przyszedł przyjaciel pary młodej. Nie zabrakło wzruszeń i śmiechu, a swobodna, lekka atmosfera towarzyszyła nam do końca dnia – tak samo jak piękna pogoda! Ślub w ogrodzie przy tak pięknej ciepłej aurze to wspaniały pomysł, a podczas samego wesela goście też chętnie korzystali z zielonej przestrzeni i dopiero po zmierzchu wypełnili parkiet w stodole.

Na pewno piszę to pod każdym wpisem, ale naprawdę strasznie się cieszę, że mogę uwieczniać tak piękne historie, i marzy mi się, żeby każda para przeżywała ten dzień w takiej ciepłej, swobodnej atmosferze, po prostu miło spędzając czas ze swoją rodziną i przyjaciółmi, zamiast niepotrzebnych stresów (no, może poza pierwszym tańcem ;))!

 

kwiaty & dekoracje:  Pracownia Twórcza Och Ach!
suknia: Anna Kara
make up:  Izabela Sobiech
DJ: Christoph Eiwen
muzyka do ceremonii: Stringarte Quartet

 

folwark wąsowo ślub buty panna młoda kubek future bridebukiet ślubne dekoracje pracownia och ach slub plenerowyślubne męskie buty handmade pan młody panna mloda suknia anna kara wianek pracownia och ach bukiet ślubny och ach pracownia panna młoda druhny wianekceremonia cywilna w ogrodzie slub plenerowy folwark wąsowoslub cywilny w ogrodzie folwark wąsowo boho dekoracjemiedzynarodowy slub w ogrodzie folwark wasowo panna mloda ceremonia cywilna w ogrodzie slub plenerowy folwark wąsowoceremonia cywilna w ogrodzie slub plenerowy folwark wąsowo sierpień miedzynarodowy slub w ogrodzie folwark wasowo slub cywilny folwark wąsowo ogrod ceremonia plenerowa sierpienstringarte quartet folwark wąsowo stodoła muzyka folwark wąsowo dekoracje stołów pracownia och ach ceremonia cywilna w ogrodzie slub plenerowy sesja plenerowa folwark wąsowofolwark wąsowo ślub w stodole muzyka na żywo stringarte quartet