Marta, Marcin & Finka | sesja z psem nad morzem

Bałtyk o zachodzie słońca | sesja z psem nad morzem

Na tych zdjęciach jest wszystko, co uwielbiam. Są super ludzie, przeuroczy pies, wspaniała natura i do tego piękne ciepłe światło. To nie była moja pierwsza sesja z psem nad morzem, wcześniej na taki spacer zabrali mnie Olga i Kuba, choć wtedy zamiast wieczorem spotkaliśmy się o wschodzie słońca. Sama nie wiem, którą porę dnia lubię bardziej, o poranku piękna jest cisza i to, że zwykle nie ma dookoła innych ludzi, ale jak szybko zobaczycie tym razem mimo zachodu też byliśmy nad morzem zupełnie sami. Do tej pory pamiętam ten zachwyt, gdy wyszliśmy z lasu i zobaczyliśmy przed nami ogromną pustą plażę.

Co jeszcze bardzo podobało mi się w tej sesji – Marta i Marcin zdecydowali się na nią bez okazji. Bardzo mnie cieszy, że coraz częściej chcecie uwiecznić dobre chwile „tak po prostu”, ja tymczasem staram się, żeby taka sesja była dla Was zawsze małą przygodą i czymś, co miło zapamiętacie na długi czas.

P.S. Finka ma tu na sobie przepiękne szelki od Dog ahead, aż żałuję, że mój kot nie wychodzi ze mną na spacery!

 

sesja z psem nad morzem plaża bałtyk bałtyk dron plaża fale morze sesja z psem nad morzem plaża fale bałtyk sesja z psem nad morzem bałtyk plaża fale sesja z psem nad morzem wydmy zachód słońca