Olga, Kuba & Rada | sesja nad morzem o wschodzie słońca

Olga, Kuba & Rada | sesja nad morzem, wschód słońca nad klifem w Orłowie

Nie pamiętam już ile razy fotografowałam wschód słońca przy klifie w Orłowie, ale zawsze lubię tam wracać i mimo, że jest to bardzo popularne miejsce, zwykle jesteśmy tam sami. Przychodzimy zawsze bardzo wcześnie, jeszcze przed wschodem słońca, wszyscy trochę zaspani i zmarznięci od chłodu poranka. Później zza horyzontu wychodzi słońce i wszystko tonie w złotym świetle, a od ciągłego przytulania nie jest już Wam wcale zimno! Tym razem towarzyszyła nam też przeurocza Radka, choć nie była zbyt zainteresowana pozowaniem do zdjęć, udało nam się złapać kilka miłych „rodzinnych” kadrów.

Sesja narzeczeńska z psem 

Zawsze będę powtarzać, że warto zabrać swoje zwierzaki na sesję narzeczeńską (lub też rodzinną). Nawet jeśli nie będą chciały „współpracować”, zobaczycie że ich obecność od razu Was rozluźni i jeszcze szybciej zapomnicie, że obok jest aparat. Na pewno uda nam się złapać też kilka ujęć z Waszych wspólnych zabaw, które będą później piękną pamiątką. * Poza tym, ja sama uwielbiam wszystkie zwierzaki i zawsze bardzo się cieszę, kiedy mogę poznać też Wasze!

 

wschód słońca morze plaża sesja nad morzem narzeczeńska z psem plażasesja narzeczeńska na plaży wschód słońca orłowo piessesja narzeczeńska nad morzem

 

Jeśli chcecie zobaczyć jak potoczyła się dalej historia Olgi i Jakuba, zerknijcie na pełen wzruszeń reportaż z ich pięknego ślubu w Folwarku Ruchenka!