Aga & Maciek | Oklaski Stanisławie

 

Gdy fotografowałam w Gdańsku wzruszający ślub Kingi i Patryka, nie wiedziałam jeszcze, że jakiś czas później odezwą się do mnie ich znajomi, Aga i Maciek, którzy bawili się z nimi tamtego dnia. Bardzo cieszą mnie takie wiadomości, wtedy wiem, że moja praca spodobała się komuś, kto „widział ją z bliska”, a dodatkowo mam okazję spotkać po raz kolejny znajome twarze!

Mimo, że w tym roku wszyscy z niepokojem patrzyliśmy na wiosnę i lato, Agnieszka i Maciek pozostali przy swojej dacie i wbrew przeciwnościom zorganizowali w lipcu cudowne wesele w radosnej atmosferze. Dla mnie był to też pierwszy ślub tego sezonu, który wspaniale przypomniał za co uwielbiam moją pracę!

Rodziny Agi i Maćka pochodzą z przeciwległych części Polski, dlatego na początku rozważali, czy zorganizować ślub nad morzem, czy w górach, ale ostatecznie spotkaliśmy się na północy. Przygotowania zaczęliśmy w Gdyni, a resztę dnia spędziliśmy w klimatycznym miejscu, jakim są Oklaski Stanisławie. To był gorący lipcowy dzień, ale pamiętam jak wszyscy cieszyli się z tego słońca po bardzo burzowym tygodniu – tym razem naprawdę pogoda była jak na zamówienie!

 

Najpiękniejsze miejsca ślubne na Pomorzu | Oklaski Stanisławie

 

Oklaski Stanisławie dopiero niedawno pojawiły się na ślubnej mapie, a już zasługują według mnie na wysokie miejsce we wszystkich rankingach. Zachwycający minimalistyczny wystrój, przepiękny teren dookoła, pyszne jedzenie i przemiła atmosfera,  naprawdę niczego tam nie brakuje. Można tam zorganizować rustykalne wesele (pola i stodoły dookoła idealnie dodają klimatu!), ale też i w bardziej eleganckim albo szalonym stylu, subtelnie urządzone wnętrza pozwalają na przeróżne aranżacje! Zdecydowanie rozumiem dlaczego Oklaski zbierają tyle zachwytów, i tym bardziej czemu Aga i Maciek wybrali je na swój dzień. Subtelność, prostota i naturalność, to wszystko tak dobrze do nich pasowało!

 

miejsce: Oklaski Stanisławie
zespół: This Cover Band
kwiaty: Hanna Sapon
makeup: Można Subtelnie
suknia: Agata Wojtkiewicz