Paulina & Bartek | zimowa sesja nad morzem

Paulina & Bartek | zimowa sesja nad morzem

Trochę przypadkiem trafiłam niedawno do Trójmiasta – najpierw przywitała mnie tam straszna śnieżyca, a później przyszła najpiękniejsza zima jaką kiedykolwiek widziałam. Codziennie spacerowałam po innych częściach miasta, zachwycając się a to ośnieżonymi kamienicami, a to plażami zamienionymi w białe pustynie. Na jeden z tych spacerów wybrałam się z Pauliną i Bartkiem (z Pauliną znam już się kilka lat i zwykle nasze spotkania kończą się jakimiś zdjęciami!) Latem widzieliśmy się w trójkę nad morzem na ich sesji narzeczeńskiej, a teraz wybraliśmy się na Wyspę Sobieszewską „bez powodu”, choć nie mogłam się powstrzymać, żeby nie zabrać ze sobą aparatu, szczególnie w tak piękny słoneczny dzień.

Zima nad morzem | zamarznięty Bałtyk

Osobiście jestem fanką chłodniejszych miesięcy, cieszę się gdy możemy wyciągnąć z szafy piękne płaszcze i szaliki (choć to może dlatego, że lubię też dzierganie). Jesień ma swoje cudowne kolory, a zima potrafi zaskoczyć wyjątkowym światłem – i tak jak w tym roku – grubą warstwą śniegu.

* A propos dzierganych dodatków – Paulina ma na kilku zdjęciach moje rękawiczki od Lawina, nie jest to reklama, ale uwielbiam je i bardzo polecam!

Na Sobieszewie przywitał nas tez wyjątkowy widok – zamarznięty Bałtyk. Lodowa plaża robiła niesamowite wrażenie, ale momentami trudno było zauważyć gdzie kończył się piasek i czy idziemy jeszcze po nim, czy już po lodowym morzu. Biała przestrzeń wyglądała bardziej jak pustynia, ale głośny szum fal szybko przypominał gdzie jesteśmy. Cudownie było zobaczyć taką zimę, taka wersja Bałtyku zachwyca mnie chyba dużo bardziej niż ta w środku lata.

Jeśli jednak nie jesteście przekonani, śnieg Was nie zachwyca i zupełnie nie marzy Wam się żadna zimowa sesja nad morzem, na blogu mam też wiele zdjęć z cieplejszych miesięcy – zerknijcie chociażby na spacer po Sopocie z Agą i Kubą albo majowy plener na Sobieszewie z Agą i Szymonem. Ja osobiście pójdę z radością na zdjęcia w każdej pogodzie, ale zawsze możemy znaleźć też jakiś przytulny domek i umówić się na zimową sesję przy kominku.

 

zimowa sesja nad morzem plaża śnieg spacer zimowa sesja nad morzem plaża śnieg spacer zamarznięty bałtyk zimowa sesja na plaży dziewczyna czapka uśmiech zimowa sesja las czapka rękawiczki lawina dziewczyna rękawiczki lawina las dziewczyna zima Morze zima Bałtyk śnieg Sobieszewo