Kaliko & Monti Pots | brand story – sesja wizerunkowa

Kaliko & Monti Pots | brand story – naturalna sesja wizerunkowa

Jakiś czas temu miałam przyjemność odwiedzić Anię i Basię Grzeszek – znane również jako Kaliko & MontiPots – w ich studio w Berlinie, aby uwiecznić je podczas pracy. Ania zajmuje się tkaninami i roślinnym farbowaniem, jej siostra Basia tworzy ceramikę. Towarzyszą im też dwa cudowne psy – Gustaw i Monti. Wspaniale było spędzić z nimi trochę czasu, obserwując ich proces twórczy i fotografując przeróżne drobne szczegóły w ich klimatycznym studiu. U Ani – radosna tęcza kolorów i artystyczny nieład, u Basi – minimalizm i rzędy idealnie równych naczyń.

Polecam zajrzeć do dziewczyn jeśli będziecie w Berlinie – możecie wziąć udział w warsztatach tkackich z Kaliko lub zapisać się na lekcję garncarstwa z Monti Pots, sama próbowałam obu i mogę je zdecydowanie polecić!

 

Sesja wizerunkowa lifestyle – pokaż prawdziwą twarz swojej marki

Sesja wizerunkowa w takim klimacie zdecydowanie przemawia do mnie najbardziej – zamiast sztywnych i sztucznie pozowanych zdjęć. Na mojej stronie znajdziecie też kilka innych przykładów w naturalnym stylu, jak np portrety architektki Marty, ale tym razem wybrałam jeszcze bardziej reportażowy styl, tak żeby jak najlepiej oddać istotę i charakter kreatywnej pracy dziewczyn.

Wszyscy lubimy wiedzieć z kim współpracujemy, kto stoi za naszymi ulubionymi markami, jak wygląda ich praca od kuchni. I właśnie w tym pomagają naturalne sesje wizerunkowe! Chętnie odwiedzę Was pracy – i nie ma to znaczenia czy będzie to pracownia ceramiczna, studio jogi czy biuro księgowe. Postaram się jak najlepiej oddać na zdjęciach Wasz charakter, specyfikę Waszego zawodu, tworząc zarówno bardziej klasyczne portrety, jak i reportażowe ujęcia.

Sesje wizerunkowe dopasowujemy zawsze do Waszych potrzeb, mogą być też rozszerzone o naturalne zdjęcia produktowe, które w ciekawy sposób zaprezentują, to co tworzycie.

 

berlin studio workshop kaliko montipots sesja wizerunkowa studio ceramika glinaberlin textile artist kaliko workshop sesja wizerunkowa ceramikasesja wizerunkowa artysta berlin