Patrycja & Łukasz | klimatyczna sesja ślubna na wydmach

Patrycja & Łukasz | klimatyczna sesja ślubna na wydmach w Łebie

Patrycja i Łukasz, moja cudowna majowa para, mimo że na co dzień są bliżej gór, spełnili moje marzenie o sesji ślubnej na wydmach w Słowińskim Parku Narodowym. Nie musiałam ich długo namawiać i już kilka dni po ich pięknym ślubie mknęliśmy razem w stronę Łeby. Po deszczowej sesji narzeczeńskiej cieszyły nas pełne słońca prognozy, ale natura jak zwykle okazała się zupełnie nieprzewidywalna. Wydmy powitały nas przeszywającym zimnem, bryzą i unoszącym się wszędzie piaskiem, przez który prawie nic nie widzieliśmy. Kiedy jednak wyszło słońce, to była już po prostu magia!

Jestem pewna, że to nie moja ostatnia wizyta na wydmach. Chętnie zobaczę je w jeszcze innej odsłonie, tym razem może nieco łagodniejszej, chociaż na pewno nigdy nie zapomnę tej sesji, i długo będę wspominać poświęcenie i wytrwałość Patrycji i Łukasza. Przemarznięci, przemoczeni, ale tych prawdziwych uczuć nie da się ukryć nawet w takich trudnych warunkach. Dziękuję Wam kochani <3  Mam nadzieję, że to nie nasza ostatnia wspólna przygoda!

miejsce: Słowiński Park Narodowy

bukiet: Flora Muzyka, Gdańsk

 

sesja ślubna na wydmach łeba piasekbukiet flora muzyka kwiaciarnia gdańsk bohosesja na wydmach łeba panna młoda bukiet flora muzyka